MKANCELARIA:

W związku z pojawiającymi się potrzebami naszych Klientów w zakresie obsługi prawnej, powstała mKancelaria, czyli specjalistyczna pomoc prawna świadczona podmiotom gospodarczym, jednostkom organizacyjnym oraz osobom fizycznym. mKancelaria to przede wszystkim kadra wyspecjalizowana w różnych dziedzinach prawa, nowoczesny oraz kompetentny zespół ludzi, który dzięki innowacyjnemu podejściu świadczy swoje usługi szybko oraz skutecznie. mKancelaria pomoże Ci w tworzeniu oraz rejestracji Twojej spółki, zarówno osobowej, jak i kapitałowej. Nasza kancelaria zajmie się również kompleksową obsługa Twojej firmy. Zależy nam na długofalowej współpracy, dlatego też szanujemy naszych Klientów oraz w pełni skupiamy się na opiece prawnej każdej firmy. Dzięki mKancelarii prowadzenie własnej firmy jest o wiele prostsze!

 

Gotowe spółki

Nie chcesz tracić czasu na rejestrację spółki, przeraża Cię ogrom dokumentów i biurokracja związana z rejestracją? Chcesz jak najszybciej rozpocząć swoją działalność lub ruszyć z nową inwestycją? Z nami jest to możliwe! mKancelaria w swojej ofercie posiada również sprzedaż nowo utworzonych spółek z o.o.. Idealne rozwiązanie dla Ciebie! Nie trać czasu, zapoznaj się z naszą ofertą!

 

Charakterystyka gotowych spółek do sprzedania:

  • spółki zarejestrowane są we wszystkich głównych miastach Polski: Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Łódź, Poznań, Gdańsk;
  • spółki gotowe są do natychmiastowego podjęcia działalności gospodarczej;
  • spółki posiadają wpis do KRS, numer NIP i REGON, zgłoszenie VAT oraz kapitał zakładowy w wysokości 5.000 zł;
  • spółki nie posiadają żadnych zobowiązań, mają „czystą” historię księgową, ponieważ zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży;
  • w dniu zakupu spółki można zawierać pierwsze umowy oraz wystawiać faktury;
  • cena zakupu gotowej spółki – 3799 zł.

 

Na życzenie klienta przeprowadzamy wszelkie stosowne zmiany i aktualizacje.

&nbsp

Kompleksowa pomoc przy zakładaniu spółek, rejestracja spółek z.o.o, sprzedaż czystych spółek, przygotowywanie dokumentów, doradztwo prawne.