MKSIĘGOWOŚĆ:

mKsięgowość to przede wszystkim fachowa obsługa księgowa wszystkich form działalności gospodarczych, zarówno jednoosobowych działalności, jak i spółek akcyjnych. mKsięgowość to połączenie cech klasycznej obsługi księgowej z księgowością internetową, która w swojej ofercie posiada duży wybór usług, możliwości oraz rozwiązań, które dostosowane są do różnorodnych potrzeb naszych Klientów. W niedalekiej perspektywie jako pierwsi w Polsce będziemy oferować w pełni internetową pełną księgowość! mKsięgowość to nowoczesna księgowość, która rozwija się wraz z rozwojem biznesu. W związku z tym, jeżeli nie masz czasu na osobiste spotkanie z księgową, możesz skontaktować się z Nią za pomocą innych, nowoczesnych sposobów komunikacji: kontakt przez telefon, e-mail, wideokonferencję. Wyniki finansowe swojej firmy możesz kontrolować poprzez nasz innowacyjny Panel Klienta. W panelu mKsięgowość znajdziesz dane na temat osiąganego dochodu, podatku VAT, podatku od pracowników PIT-4 czy aktualnych zobowiązań wobec ZUS. Umieściliśmy także pozycję repozytorium, w której umieszczane są skany innych ważnych z punktu widzenia księgowości dokumentów – zaświadczeń o niezaleganiu, licencji itp. Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem, które wprowadziliśmy do naszego systemu oraz obsługi Klienta jest program do fakturowania – mFaktura, darmowy dla klientów mBiuro. Za pomocą mFaktury możesz wystawiać faktury vat, faktury korygujące oraz prowadzić ewidencję kontrahentów. Na wystawianej fakturze możesz umieszczać logotyp swojej firmy, możesz również ustawiać szablony numeracji faktur. Przygotowujemy następną aplikację, a mianowicie mKadry, czyli program do prowadzenia ewidencji pracowników, generowania umów o pracę, zlecenia, o dzieło.

 

Jeżeli masz wiele na głowie i nie pamiętasz o zbliżających się terminach płatności, możesz wygenerować przypomnienia SMS w naszym Panelu Klienta. Dzięki temu systemowi nigdy już nie dostaniesz upomnień z Urzędu Skarbowego, czy też ZUS. mKsięgowość prowadzi Księgowość uproszczoną, Księgi rachunkowe, Kadry i płace, a cena zależy przede wszystkim od ilości dokumentów w miesiącu. W związku z tym, to Ty decydujesz jaki pakiet wybierzesz, możesz również skonsultować decyzję z naszą Księgową, która pomoże Ci dobrać optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy. Jeżeli myślisz o własnym biznesie, ale nie wiesz jak wypełnić skomplikowane formularze rejestracyjne – skontaktuj się z nami, a my Ci pomożemy! Przygotujemy i wypełnimy za Ciebie wszystkie dokumenty niezbędne do założenia działalności. Dołożymy też wszelkich starań, abyś otrzymał wpis działalności gospodarczej do ewidencji, potwierdzenie rejestracji w Urzędzie Skarbowym w zakresie NIP i VAT oraz zaświadczenie REGON w jak najkrótszym czasie. O nic nie musisz się już martwić! Jeżeli dodatkowo skorzystasz z mKsięgowości to rejestrację Twojej firmy wykonamy zupełnie za darmo – przekonaj się jakie proste jest prowadzenie własnej firmy!

 

Pełen zakres usług finansowych . Optymalne rozwiązania rachunkowe, swobodny przepływ dokumentów, innowacyjne rozwiązania.